Новинки                             Продукция                             О предприятии                             История                            

Лава оптичнаЛава оптична з комплектом пристроїв на ковзних опорах призначена для проведення досвідів по вивченню законів геометричної оптики.

Лава в комплекті з набором оптичних деталей дозволяє демонструвати збиральни та розсіювальни можлівості лінз і сферичних дзеркал, дійсні та мнимі зображення, одержувані від лінз та дзеркал, становити нескладні проекційні та інші оптичні прилади.

Комплектність:
Оптична лава - 1 шт
Освітлювач із сполучним дротом… - 1 шт
Універсальні утримувачі для оптичних компонентів - 2 шт
Універсальні утримувачі для екранів - 1 шт.
Столик - 1 шт.
Щілини - 2 шт
Об'єкт у вигляді букви " L" - 1 шт
Решітка дифракційна - 1 шт.
Діафрагми - 3 шт.

Набір складається із двох підставок з утримувачами під оправи з лінзами, діафрагмами, дзеркалами, столика та й підставки під екран. Оправи уставляються в утримувач і закріплюються гвинтами.

Освітлювальний пристрій працює від мережі через блок живлення ( подавана напруга 4 В) або в автономному режимі від двох пальчикових батарейок ААА 1,5В, час безперервної роботи освітлювача від батарейок -30 хвилин, при періодичному відключенні 1,5-2 години.

Батарейки, наявні в комплекті освітлювача, призначені тільки для проби. Можливо, що вони не вироблять весь термін служби.

Для заміни батарейок або лампочки висунути верхню кришку корпуса, при установці батарейок необхідно дотримувати встановлену полярність.

Написать нам: feoplant@bk.ru, optic_plant_sbut@bk.ru

© 2006 Феодосийский Казённый Оптический Завод
Дата изменения: 15.12.2009